PracaOferty pracy Asten › Praca przy czyszczeniu i sortowaniu truskawek (m/k) - Asten, Holandia

Kto szuka:

Trenkwalder

Praca przy czyszczeniu i sortowaniu truskawek (m/k) - Asten, Holandia

Lokalizacja:

Asten

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań:

  • czyszczenie truskawek,
  • kontrola jakości owoców, usuwanie wadliwych lub uszkodzonych truskawek,
  • sortowanie truskawek pod kątem ich wielkości, koloru, dojrzałości,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:
  • gotowość do pracy przez okres 2 tygodni,
  • gotowość do pracy w pozycji stojącej,
  • sumienność, dokładność.

Oferujemy:
  • pracę bez doświadczenia i wymogu znajomości języka obcego,
  • zatrudnienie przez holenderskiego Pracodawcę,
  • stawkę 13,50 euro/h brutto,
  • wynagrodzenie 1380 euro netto po 2 tygodniach pracy,
  • zapewnione zakwaterowanie,
  • zapewniony dojazd z zakwaterowania do pracy,
  • pracę w wymiarze 60h tygodniowo,
  • bezpieczne i komfortowe środowisko pracy,
  • możliwość otrzymania umowy na dłuższy okres dla zaangażowanych pracowników.

Miejsce pracy: Asten (Holandia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł