PracaOferty pracy Szwajcaria › Praca - Hydraulik - Szwajcaria - Szwajcarska Umowa o Pracę.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Stanowisko:

Praca - Hydraulik - Szwajcaria - Szwajcarska Umowa o Pracę.

Lokalizacja:

Szwajcaria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA - MONTER INSTALACJI SANITARNYCH  + C.O.  - SZWAJCARIA.
SZWAJCARSKI PRACODAWCA  - SZWAJCARSKA UMOWA O PRACE.

Szwajcarski  Pracodawca zatrudni   HYDRAULIKÓW  na Projekty do Szwajcarii.
Zatrudnienie  od  Maj , Czerwiec   i w kolejnych  m-cach   2024.

Pracodawca Szwajcarska  Agencja Pracy - Zatrudnienie na Szwajcarska  Umowę  o Pracę.

Stawka  34- 36 CHF brutto / godz.  Pracy + Dieta 16 CHF netto / Dzień Pracy.
WYPŁATY DLA PRACOWNIKÓW CO TYDZIEŃ.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
Kwota Kwatery 180 - 220 CHF / Tydzień. Pokoje zawsze jednoosobowe.

Pracownicy z góry opłacają Koszty Zakwaterowania  za pierwszy Tydzień
lub Pracodawca przejmuje Koszty Zakwaterowania i minusuje z  Wypłaty Pracownika.

Wysokość Podatku zależy od Kantonu i wieku Pracownika.
Podatek Dochodowy w Szwajcarii  12 - 20 %.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa  zainteresowanie prosimy o  przesyłanie CV
w wersji niemieckiej ze zdjęciem Kandydata  lub zdjecie  osobno.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Doświadczenie w branży  min 2 LATA.
Znajomość  jez. niemieckiego  w rozmowie komunikatywny.
Znajomość jęz. angielskiego nie jest przez Pracodawcę Akceptowana.
Zawód branżowy nie jest wymagany.

Własne auto do wyjazdu nie jest wymagane , ale  Pracodawca nie ma AUT SŁUŻBOWYCH.
Pracownik Organizuje dla siebie Ubranie Robocze i Obuwie Ochronne.

Koszty dojazdu do Szwajcarii  po stronie Pracownika.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-04

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura