PracaOferty pracy Niemcy › Pakowacz / Przetwórstwo mięsne- oferta dla par, znajomych

Kto szuka:

Matchmaker Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pakowacz / Przetwórstwo mięsne- oferta dla par, znajomych

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy osób na stanowisko pakowacza / pracownika produkcji. Klient prowadzi zakład zajmujący się przetwórstwem mięsa.

Rozpoczęcie projektu: 02.04.2024r (termin wyjazdu do ustalenia)
Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca
Miejsce: 06493 Ballenstedt lub 07616 Serba, Niemcy

 Oferujemy:
 - Atrakcyjne wynagrodzenie 13,00 - 15.00 euro brutto, Niemiecka umowa
 - Pomoc w wyszukiwaniu zakwaterowania, kwatera płatna
 - Możliwość długotrwałej współpracy
 - Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
 organizacyjnych
 - Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

 Wymagania:
 -Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
 -Książeczka zdrowia lub niemieckie badania dot. pracy przy żywności (możliwość wyrobienia na miejscu)
 -Gotowość do podjęcia zatrudnienia za granicą

 Obowiązki:
- Pakowacze: etykietowanie produktów, odbiór zapakowanego towaru, udział w inwentaryzacji (prosta obsługa komputera), sprzątanie miejsca pracy
 - Pracownik produkcji: produkcja wyrobów mięsnych i wędlin, napełnianie i wieszanie wyrobów wędliniarskich, udział w produkcji konserw, udział w inwentaryzacji, sprzątanie miejsca pracy

 Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: 664 160 353

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-21

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Matchmaker Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna