PracaOferty pracy Monachium › Operator wózka widłowego w branży wyposażenia domu Niemcy/ praca na dłużej

Kto szuka:

Grupa Ideal

Operator wózka widłowego w branży wyposażenia domu Niemcy/ praca na dłużej

Lokalizacja:

Monachium

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Wynagrodzenie: 2600 – 2700 Euro brutto miesięcznie

Miejsce pracy: okolice Monachium

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Układanie przednie i boczne towarów na magazynie
  • Operowanie wózkiem bocznym wysokiego składu-do 11m

WYMAGANIA

Czego oczekujemy:

  • uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składu
  • minimum roczne doświadczenie w pracy jako operator wózka bocznego wysokiego składu

Doceniamy w pracownikach:

  • odpowiedzialność i uczciwość
  • koleżeńskość
  • pracę zespołową

BENEFITY

Co oferujemy:

  • stawkę godzinową – 15,15 EUR brutto/h
  • szkolenie wprowadzające
  • zakwaterowanie w pensjonacie
  • oferujemy pomoc w organizacji przejazdu z Polski do Niemiec
  • wsparcie polskich koordynatorów i brygadzistów
  • polski zespół w pracy
  • opiekę medyczną Luxmed
  • ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe
  • premie wakacyjne oraz świąteczne

W pakiecie mamy dodatki:

  • 100EUR brutto za POLECENIE pracowników do pracy
  • do 150EUR brutto za UŻYWANIE WŁASNEGO SAMOCHODU
  • 100EUR brutto za pełnienie FUNKCJI KIEROWCY firmowego busa

Gwarantujemy również:

  • 200 EUR brutto premii półrocznej (Urlabsgeld/ Weihnachtsgeld)
  • płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza
  • możliwość zmiany lokalizacji (do dyspozycji ponad 30 miejsc pracy w Niemczech)
  • możliwości zostania na dłużej – jeśli i Ty i my będziemy zadowoleni ze współpracy chętnie podpisujemy kontrakty na dłuższy okres
  • szkolenia i rozwój – zależy nam aby osoby, które chcą się rozwijać mogły to robić – więc jeśli interesuje Cię stanowisko Leadera lub Brygadzisty pomożemy Ci się rozwinąć
  • stabilne miejsce pracy – wiemy jak ważna jest stabilizacja i gwarancja pracy, szczególnie jak pracujesz za granicą – to też możemy zapewnić naszym dobrze pracującym pracownikom.

 *Uwaga - dostępność miejsc na projekcie jest zależna od aktualnego zapotrzebowania naszego Klienta. Jeżeli nie będziemy posiadać wolnego miejsca pracy dla oferty, którą obecnie przeglądasz, zaproponujemy Ci podobną ofertę pracy.

IDEAL WORK – to polska agencja pracy tymczasowej, która współpracuje z największymi dostawcami usług kurierskich w Europie oraz z firmami z branży produkcji, automotive, rolnictwa czy meblarskiej.

Przez lata naszej działalności na rynku niemieckim zapewniliśmy miejsca pracy tysiącom pracownikom z Polski. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i spróbuj swoich sił w pracy w Niemczech z IDEAL!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: Grupa Ideal

branże: Praca fizyczna