PracaOferty pracy Niemcy › Monter wentylacji i Klimatyzacji Niemcy

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Monter wentylacji i Klimatyzacji Niemcy

Lokalizacja:

Niemcy, Berlin

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Lokalizacja: Wurzen

wynagrodzenie:

13,70 € brutto / godzinę + 46 € netto / dzień diety
od 2 500 Euro Netto miesięcznie - na rękę + możliwość nadgodzin

zakres obowiązków:

Montaż, demontaż, naprawa, serwis wentylacji oraz klimatyzacji

zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy podpisanej z niemieckim pracodawcą

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres mailowy

w temacie prosimy wpisać "Monter Wentylacji Niemcy"

Wymagania stawiane pracownikowi:

 - doświadczenie
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Szklarz Niemcy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Piekarz Belgia

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-30

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Praca fizyczna