eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Belgia › Monter rur, złota rączka, Belgia

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Monter rur, złota rączka, Belgia

Lokalizacja:

Belgia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • montaż rur i złączek, dopasowywanie, przecinanie i umiejętność gięcia rur.

Oczekujemy:

  • znajomości języka angielskiego w stopniu A2/B1,
  • doświadczenia technicznego przy montażach, wykończeniach,
  • prawa jazdy kat. B + samochód do wyjazdu (mile widziane ale niekonieczne),
  • chęci podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Mamy do zaoferowania:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stawka 17,79 € brutto/h,
  • gwarancja 40 h / tygodniowo,
  • bonus dla kierowcy: 100 € netto/mc,
  • kilometrówka,
  • ekwiwalent żywieniowy: 6,91 € brutto/dzień,
  • dodatek za pracę na zmiany,
  • wypłata w EURO,
  • gwarantowane zakwaterowanie,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem,
  • premia grudniowa: 5% całościowego wynagrodzenia wypłacane na koniec roku przez Urząd belgijski,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w jednej z największych firm międzynarodowych zajmującą się produkcją pociągów!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł