PracaOferty pracy Niemcy › Monter płyt gipsowo -kartonowych Niemcy

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Monter płyt gipsowo -kartonowych Niemcy

Lokalizacja:

Niemcy, Berlin

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis / Obowiązki:

  • Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Umowa o pracę na okres stały
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty
  • Godziny pracy: 167 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto)
  • Główne zadania:
  • Stawienie konstrukcji pod ściany kartonowo-gipsowych
  • Zabudowa z płyt K-G i montaż ociepleń
  • Montaż sufitów podwieszanych z K-G i paneli sufitowych
  • Wycinanie otworów na drzwi i montaż ram do drzwi

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • Wynagrodzenie brutto: 11,81 do 12,84 euro / godz.+ Dieta netto 41,40 euro / dzień pracy
  • Wynagrodzenie miesięczne netto od 2350 do 2550 euro + nadgodziny

  • osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy

    W temat wiadomości prosimy wpisać: KG Niemcy

    Wymagania stawiane pracownikowi:

    2-letnie doświadczenie zawodowe

    komunikatywna znajomość j. niemieckiego

    Oferta pochodzi z serwisu
    oferty pracy infopraca

    sprawdź szczegóły

    data publikacji: 2024-05-30

    do końca oferty: 7 dni

    pracodawca: EastGate Recruitment

    branże: Praca fizyczna