PracaOferty pracy Szwajcaria › Monter Opon Samochodowych 30 CHF brutto / godz. - Szwajcarska Umowa o Pracę.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Monter Opon Samochodowych 30 CHF brutto / godz. - Szwajcarska Umowa o Pracę.

Lokalizacja:

Szwajcaria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

MONTER OPON SAMOCHODOWYCH  -  SZWAJCARIA.
SZWAJCARSKI PRACODAWCA  - SZWAJCARSKA UMOWA O PRACE.

Szwajcarski  Pracodawca zatrudni Monterów Opon Samochodów
Zatrudnienie  od  Czerwiec , Lipiec    i w Kolejnych  m-cach 2024.

Pracodawca   Szwajcarska  Agencja Pracy - Zatrudnienie na Szwajcarska  Umowę  o Pracę.
STAWKA  30 CHF brutto / godz.  WYPŁATY  DLA   PRACOWNIKÓW   CO TYDZIEŃ.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
Kwota Kwatery od 180 - 220 CHF /  TYDZIEŃ.  Pokoje zawsze jednoosobowe.

Podatek Dochodowy w Szwajcarii 12 - 20 %.
Wysokość  Podatku   zależy od Kantonu od  wieku Pracownika.

Ubezpieczenie Zdrowotne płaci Pracownik.
Przez pierwsze 90 dni Pracownik nie ma Obowiązku opłacania Składek Zdrowotnych,
jednak po tym okresie Opłacenie Ubezpieczenia Zdrowotnego jest Obowiązkowe.

Pracownik Organizuje dla siebie Ubranie Robocze i Obuwie Ochronne.
Koszty dojazdu do Szwajcarii  po stronie Pracownika.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa  zainteresowanie prosimy o przesyłanie aktualnych CV w wersji niemieckiej

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA DO WYKONANIA
Wymiana Opon Zimowych  z Zimowych  na Letnie.

PROFIL KANDYDATA.
Doświadczenie w Wymianie Opon min. 6- m-cy.
Znajomość Niemieckiego w Rozmowie Rekrutacyjnej -  POZIOM A2.
Znajomość jęz. angielskiego u Kandydatów  nie jest przez Pracodawcę akceptowana.,

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-28

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Inne / Pozostałe