PracaOferty pracy Niemcy › Monter konstrukcji stalowych - Aachen, Niemcy

Kto szuka:

HRBC GROUP SP. z o.o.

Stanowisko:

Monter konstrukcji stalowych - Aachen, Niemcy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • montaż i demontaż konstrukcji stalowych
  • praca na wysokości powyżej 3m
  • przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę tymczasową z półrocznym okresem próbnym
  • możliwość podjęcia pracy długoterminowo
  • stawkę godzinową 13,80 EUR brutto
  • dietę od 55 EUR netto/ dzień pracy
  • dodatek za dojazdy samochodem dla kierowcy
  • zakwaterowanie w koszcie od 15 EUR/ dobę
  • możliwość otrzymania zaliczki raz w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu formalności

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie na stanowisku montera konstrukcji stalowych
  • brak lęku wysokości i doświadczenie w pracy na zwyżkach i rusztowaniach
  • dokładność w wykonywanych zadaniach
  • minimum podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • posiadanie auta na wyjazd u 1 osoby w ekipie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: HRBC GROUP SP. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura