PracaOferty pracy Amsterdam › MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU - konserwacja i naprawa maszyn | Różne miasta | Holandia

Kto szuka:

PRAN

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU - konserwacja i naprawa maszyn | Różne miasta | Holandia

Lokalizacja:

Amsterdam

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

Nasz klient dumnie pełni rolę ambasadora swojej marki, dostarczając niezrównane usługi uruchomieniowe, serwisowe oraz wsparcie w krajach Beneluksu (Belgia, Holandia, Luksemburg). Zespół, zamieszkały i pracujący bezpośrednio w miejscach działalności klientów, liczy obecnie ponad 170 wykwalifikowanych pracowników, gotowych sprostać każdemu wyzwaniu. Jako lider branżowy, priorytetem naszego klienta jest zapewnienie najwyższego poziomu zadowolenia i komfortu wszystkim partnerom. W związku z tym poszukujemy doświadczonych profesjonalistów, którzy dołączą do naszego zespołu, analizując, konserwując i eliminując usterki po to, by maszyny produkcyjne działały bez zarzutu przez cały czas. Dołącz do nas, a my zajmiemy się wszystkimi formalnościami, byś mógł skupić się na tym, co robisz najlepiej!

To będziesz robić

  • nadzorować instalacje i w razie konieczności szkolić operatorów
  • wykonywać konserwację zapobiegawczą i naprawczą
  • wykrywać i naprawiać usterki poprzez wymianę podzespołów
  • monitorować systemy
  • zarządzać użytkowaniem części oraz wykonywać zamówienia w przypadku ich braków
  • testować instalacje przeciwpożarowe

BEZ CIEBIE TO NIE RUSZY!

Oferujemy

  • wynagrodzenie 580€ netto/40h - po odliczeniu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia!
  • nadgodziny płatne 14,50 € netto/godzinę
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie agencyjne
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • 1-osobowy pokój
  • możliwość przejścia na kontrakt bezpośrednio u klienta
  • pracę na bardzo długi okres

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego; w tym również angielski techniczny
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność
  • umiejętności, wiedza oraz zainteresowania elektrotechniczne (w tym znajomość elektronarzędzi)
  • elastyczność (praca odbywa się w lokalizacjach klientów, dlatego czasem trzeba zmienić miejsce pracy np. żeby zastąpić kolegów)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-11

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: PRAN

branże: Produkcja / Przemysł