PracaOferty pracy Niemcy › Malarz z niemieckim, niemieckie warunki, praca od zaraz

Kto szuka:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Stanowisko:

Malarz z niemieckim, niemieckie warunki, praca od zaraz

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Niemiecka firma istniejąca od 1993 roku na niemieckim rynku, poszukuje pracowników na stanowisko:

Malarz, Lakiernik

Miejsce pracy: Niemcy, Wertheim

Zadania:

  • Malowanie, szpachlowanie, tapetowanie,
  • Montaż ścian działowych, sufitów podwieszanych, tynkowanie,
  • Montaż elewacji i dociepleń,
  • Prace na wysokościach na rusztowaniach,
  • Prace na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie malarza lub lakiernika,
  • Umiejętność czytania planów technicznych,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Zdolność do pracy powyżej 3 metrów,
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę,
  • Podpisanie umowy odbywa się w siedzibie firmy,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, 39 godzin tygodniowo,
  • Narzędzia, odzież ochronną, sprzęt BHP wysokiej jakości,
  • Transport na budowie,
  • Zapewnione zakwaterowanie, koszty po stronie pracownika,
  • Stawkę godzinową 15-21 euro brutto,
  • Rotację ustalaną z kierownikiem,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MALARZ” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura