eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Majster / Kierownik robót żelbetowych

Kto szuka:

Lambda S.A.

Stanowisko:

Majster / Kierownik robót żelbetowych

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Kontakt z klientem pod nadzorem kierownika robót,
  • Rozstrzyganie problemów technicznych,
  • Udział w naradach koordynacyjnych,
  • Zlecanie i rozliczanie zadań podległej ekipy,
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy,
  • Kontrola jakości prowadzonych prac na budowie,
  • Ocena podległych pracowników,
  • Prowadzenie ewidencja usterek oraz podejmowanie działań mających na celu ich eliminacje,
  • Ewidencja czasu pracy,
  • Przygotowanie i rozliczenia obmiarów,
  • Kontakt z klientem pod nadzorem kierownika,

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Doświadczenie na stanowisku podobnym stanowisku (min. 2 lata),
  • Znajomości robót ciesielskich i zbrojarskich,
  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe,
  • Umiejętność czytania planów (BIM, AutoCad itd.),
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającym na swobodną komunikacje (będziemy to sprawdzać podczas rozmowy rekrutacyjnej),
  • Znajomość języka niemieckiego w będzie dodatkowym atutem.
Mile widziane
  • Jeśli masz doświadczenie w pracy na budowie jako brygadzista i chcesz podjąć nowe wyzwania w aplikuj. Lubimy odważnych i pomożemy Ci awansować.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w SEK + system premiowy i nagrody za sukcesy,
  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu do kraju oddelegowania,
  • Wynajmujemy dla Ciebie mieszkanie/dom w wysokim standardzie – z oddzielnie od pracowników, którymi zarządzasz,
  • Zawieramy umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),
  • Gwarantujemy Ci możliwość długoletniej współpracy i realizacje ambitnych projektów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Lambda S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura