PracaOferty pracy › Kierownik Kontraktu z j. niemieckim (energetyka)

Kto szuka:

Jww Invest S. A.

Stanowisko:

Kierownik Kontraktu z j. niemieckim (energetyka)

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Projekty na terenie Niemiec oraz Polski

Twoje przyszłe zadania:
  • zarządzanie zespołem realizacji projektu (brygadziści, monterzy, spawacze),
  • planowanie i realizacja zakresu prac ustalona z Zamawiającym,
  • nadzór nad realizacją prac zgodnie z założeniami projektu,
  • prowadzenie dokumentacji oraz wewnętrzne odbiory wykonywanych prac,
  • koordynacja zasileń kontraktu z działem personalnym,
  • planowanie i organizacja dostaw,
  • prowadzenie uzgodnień z inwestorem.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy od Ciebie:
  • doświadczenia w realizacji projektów przy pomocy zasobów własnych oraz podwykonawców,
  • wykształcenia technicznego oraz znajomości zagadnień budowlanych/energetycznych,
  • znajomości j. niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • zorientowania na realizację celów,
  • gotowości do pracy w Delegacji,
  • umiejętności delegowania zadań.

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:
  • pracę głównie w obiektach na terenie Niemiec,
  • umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
  • benefity pozapłacowe (możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia i dofinansowanie do karty portowej)
  • niezbędne narzędzia pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Jww Invest S. A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura