eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Berlin › Kucharz - Berlin Hotel ****

Kto szuka:

Matchmaker Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kucharz - Berlin Hotel ****

Lokalizacja:

Berlin, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy Kucharza.

OSTATNIE WOLNE MIEJSCE!

Klient prowadzi Hotel**** pod samym Berlinem.

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od zaraz (termin wyjazdu do ustalenia)
Zakończenie projektu: długoterminowe zatrudnienie
Miejsce: 14513 Teltow, pod Berlinem, Niemcy

Obowiązki:
- w Hotelu panuje głowie kuchnia klasyczna, śródziemnomorska- bufet, układanie menu
- współpraca z szefem kuchni

Wymagania:
- doświadczenie w branży
- znajomość języka niemieckiego A1/A2

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie-  2700 € brutto/mies
- możliwość zakwaterowania- w pełni wyposażone wraz z WIFI
- umowę z niemieckim pracodawcą
- 3 zmianowy system pracy
- zapewnione wyżywienie
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numer  664 150 382

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-11

do końca oferty: 40 dni

pracodawca: Matchmaker Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering