PracaOferty pracy Niemcy › Krawiec / Krawcowa z j. niemieckim Berlin

Kto szuka:

APN Plus Sp. z o.o.

Stanowisko:

Krawiec / Krawcowa z j. niemieckim Berlin

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego niemieckiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
krawiec / krawcowa

Miejsce pracy: Blankenfelde-Mahlow (poludnie Berlina)- Niemcy
Przewidywany start: od zaraz
Długość kontraktu: 18 miesięcy
Stawka: 14€ brutto + dieta 40€

Zakres obowiązków:
- szycie odzieży roboczej
- praca na specjalistycznych maszynach przemysłowych do szycia
- praca na sterowanych komputerowo, nowoczesnych stojących stanowiskach szwalniczych

Godziny pracy od 06:15 – 14:30

OFERUJEMY

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie płatne na konto (do 15 dnia następnego miesiąca),
  • możliwość pobierania zaliczek,
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania (pokoje jedno- lub dwuosobowe),
  • niemieckie ubezpieczenie,
  • dodatek świąteczny i urlopowy (po przepracowanych 6. miesiącach),
  • zwrot kosztów za ubranie robocze,
  • zwrot kosztów pierwszego przyjazdu do Niemiec w formie jednorazowego bonu paliwowego w kwocie 50€,
  • 25 dni płatnego urlopu,
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora,
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem, pomoc w organizacji transportu do Niemiec.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • kilkuletnie doświadczenie w zawodzie
  • prawo jazdy kat. B oraz samochód na dojazd do pracy
  • znajomość j. niemieckiego (A2/B1)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-04

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: APN Plus Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna