PracaOferty pracy Bremen › Kierownik Produkcji Konstrukcji Okrętowych

Kto szuka:

Muehlhan Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik Produkcji Konstrukcji Okrętowych

Lokalizacja:

Bremen

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce Pracy : Stocznia w Bremen, Niemcy

Obowiązki:
  • kierowanie realizacją projektów konstrukcji okrętowych (budowa i montaż sekcji),
  • zarządzanie i organizacja pracy zespołu produkcyjnego około 70-120 osób,
  • nadzór nad terminowym i jakościowym wykonaniem prac,
  • zarządzanie budżetem (kontrola i analiza kosztów),
  • udział w odbiorach w budowie,
  • analiza dokumentacji przetargowej i projektowej,
  • kompletowanie dokumentacji powykonawczej,
  • poszukiwanie, negocjacje i kontraktowanie podwykonawców,
  • organizowanie spotkań koordynacyjnych z wszystkimi uczestnikami projektu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego – poziom średniozaawansowany,
  • doświadczenie minimum 5 lat na stanowisku kierownika produkcji w przemyśle stoczniowym (kadłuby statków),
  • nastawienie na realizację celów,
  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość rysunku technicznego i procesów spawalniczych,
  • umiejętność kierowania zespołem ludzi, odpowiedzialność
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność obsługi pakietu Ms Office,
  • umiejętność obsługi AutoCad

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjny poziom wynagrodzeń,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Muehlhan Polska Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

  • Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    W roku 2024 płaca minimalna, podobnie jak w obecnym, wzrośnie dwukrotnie od stycznia oraz od lipca. Podwyżka ta będzie miała charakter rekordowy, bo sięgnie odpowiednio ponad 20% w stosunku do roku 2023.

  • Delegowanie kierowców po nowemu. Jak przewoźnicy będą rozliczać pracowników?

    Delegowanie kierowców po nowemu. Jak przewoźnicy będą rozliczać pracowników?

    Można powiedzieć, że zmiany w polskim prawie, które zostały wprowadzone w lutym 2022 roku w części miały charakter tymczasowy ze względu na konieczność szybkiego dostosowania się polskich przepisów do zmian pakietu mobilności ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Jak przygotować się do trudnej rozmowy w pracy i nie tylko?

    Jak przygotować się do trudnej rozmowy w pracy i nie tylko?

    Trudne i emocjonalnie wymagające rozmowy są elementem codzienności każdego człowieka, spotykamy się z nimi zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Chociaż zwykle uznawane za niewygodne, to najczęściej spełniają kluczową funkcję w ...

  • 141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...