PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca kat. C+E 3055-3255 euro na rękę, podwójna obsada, WYSOKA PENSJA

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca kat. C+E 3055-3255 euro na rękę, podwójna obsada, WYSOKA PENSJA

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OFERUJEMY:

  • Dobre zarobki na rękę: 3055-3255 euro na rękę
  • Zaliczki do pobrania
  • Niemiecką rozmowę o prace, na czas nieokreślony
  • Pakiet świadczeń socjalnych:
  • Kindergeld 250€ na dziecko, budowanie niemieckiej emerytury, ubezpieczenie na życie
  • Istnieje możliwość pracy w systemach
  • Pracę w podwójnej obsadzie
  • Bezpłatne zakwaterowanie na weekendy

OPIS OFERTY:

  • Baza firmy znajduje się między Bielefeld a Paderborn
  • Zestaw BDF, przyczepa z osią skrętną
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Trasy dalekie, po Niemczech
  • Możliwe praktyczne przeszkolenie na BDF dla kierowcy z ogólnym doświadczeniem na CE

OCZEKUJEMY:

  • Kartę kierowcy oraz prawa jazdy kategorii CE z kodem 95
  • Doświadczenia na zestawie BDF - z osią skrętną
  • Podstaw niemieckiego lub angielskiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy