PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca DE, D 3260 euro brutto, autobus miejski, elastyczne godziny pracy

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca DE, D 3260 euro brutto, autobus miejski, elastyczne godziny pracy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OFERUJEMY:

  • Zarobki 3260 euro brutto (pełny etat)
  • Stawka godzinowa 19,00€ brutto
  • Diety 14-28 euro na rękę
  • Dodatkowo płatne zmiany w nocy, niedziele i święta
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia niemieckie: Kindergeld 250€/dziecko, ubezpieczenie na życie, budowanie niemieckiej emerytury
  • DARMOWE zakwaterowanie
  • Szybki start – zacznij pracę od zaraz

OPIS OFERTY:

  • Firma to renomowany niemiecki przewoźnik
  • Praca w Bischofswiesen (okolice Monachium)
  • Stanowisko: kierowca autobusu miejskiego
  • Elastyczny grafik tygodniowy
  • Trasy wokół komina
  • Przerwy liczone do czasu pracy

OCZEKUJEMY:

  • Prawa jazdy kategorii D albo DE, kodu 95
  • Doświadczenia zawodowego jako kierowca autobusu
  • Znajomości języka niemieckiego - jeżeli nie znasz języka, a masz dobre doświadczenie jako kierowca autobusu wyślij swoje CV

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy