PracaOferty pracy Niemcy › Elektryk / Instalator elektryczny (technologia centralna)

Kto szuka:

workconcept service GmbH

Stanowisko:

Elektryk / Instalator elektryczny (technologia centralna)

Lokalizacja:

Niemcy, Philippsthal, Drezno

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce zatrudnienia: Philippsthal

Job ID: 1004

Dział(y): Elektryka/Elektronika/Inżynieria elektryczna

Miejsce zatrudnienia: Drezno

Rodzaj(e) zatrudnienia: Zmiana, pełny etat

Godziny pracy: 40 godzin tygodniowo

Rodzaj(e) wymaganego personelu: Sukcesja, zastępstwo

Układ zbiorowy pracy: BAP/DGB

Wynagrodzenie: € od 20,00 do 24,50 / h, w zależności od kwalifikacji

Języki: Dobra znajomość języka niemieckiego jest obowiązkowa

Poszukujemy

  • doświadczonych elektryków / elektroników do inżynierii przemysłowej do prac montażowych, konserwacyjnych i naprawczych w Philippsthal
  • Zakwaterowanie jest bezpłatne dla pracowników spoza obszaru codziennych dojazdów do pracy! Ponadto pracownicy ci otrzymują dodatkowe koszty wyżywienia, 14,00 € w dniu przyjazdu / wyjazdu, a w przeciwnym razie 28,00 €.

Zakres obowiązków

  • Zwykłe prace montażowe, konserwacyjne i naprawcze przy systemach produkcyjnych (naziemnych)
  • Prace konserwacyjne przy urządzeniach pomiarowych, kontrolnych i regulacyjnych w sieci średniego i niskiego napięcia
  • Prace instalacyjne i przebudowy rozdzielnic elektrycznych
  • Urlopy i zwolnienia chorobowe w pełnym wymiarze czasu pracy w systemie zmianowym

Twoje kwalifikacje

  • Ukończone szkolenie jako elektryk/elektronik w zakresie inżynierii przemysłowej (m/f/d) lub porównywalne szkolenie
  • Doświadczenie w testowaniu urządzeń elektrycznych (przenośnych i stacjonarnych)
  • Pożądana podstawowa znajomość technologii pomiarowych i kontrolnych
  • Dyżury zmianowe i na wezwanie, a także nadgodziny w weekendy i dni świąteczne w razie potrzeby
  • Prawo jazdy kategorii B obowiązkowe

Oferujemy:

  • Bezpośrednie i osobiste wsparcie w firmie klienta z terminową płatnością
  • Bezpieczny i stały dochód
  • Premia dla łowców nagród
  • Stała umowa o pracę
  • Dodatki i premie zgodnie z układem zbiorowym BAP
  • Świadczenia pozataryfowe zgodnie z ustaleniami
  • Bezpłatny sprzęt bezpieczeństwa pracy
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego
  • Możliwość korzystania z firmowej karty kredytowej z miesięcznym doładowaniem
  • Zwrot kosztów podróży zgodnie z ustaleniami

Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV w języku lub niemieckim wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe za pomocą przycisku "aplikuj".

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku od 08:00 do 17:00

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: workconcept service GmbH

branże: Informatyka / Telekomunikacja