PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca CE system 3/1 – 2300/2450 Euro na rękę, Bremen, plandeka mega, trasy dalekobieżne

Kto szuka:

Dungito Polska Sp. Z o.o.

Kierowca CE system 3/1 – 2300/2450 Euro na rękę, Bremen, plandeka mega, trasy dalekobieżne

Lokalizacja:

Niemcy, Bremen, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Uwaga: w obecnej chwili brak miejsc na tę ofertę pracysprawdź w innym terminie lub zostaw kontakt poprzez formularzDla niemieckiego Klienta, rodzinnej firmy z tradycjami,  poszukujemyKierowców kat. CENASZ KLIENT OFERUJE:

  • Wynagrodzenie 2300/2450 € na rękę w systemie 3/1
  • Pensję płatną na koniec miesiąca
  • Podwójne diety również za weekend bez pracy
  • Niemiecką umowę o pracę BEZPOŚREDNIO w firmie transportowej
  • Świadczenia socjalne (Kindergeld, ubezpieczenie zdrowotne, składka emerytalna)
  • Pracę w zaufanej, polecanej przez naszych kierowców firmie
  • Wzrost wynagrodzenia wraz z długością pracy w firmie
OPIS OFERTY:
  • Lokalizacja: okolice Bremen
  • Zestaw – plandeka megatrailer lub standard
  • Transport różnych paletowanych towarów
  • BARDZO RZADKO załadunki i rozładunki przez kierowcę
  • Trasy dalekobieżne po Niemczech, raz w miesiącu Benelux
  • Wdrożenie 100 % płatne
  • Pomoc polskojęzycznego pracownika w firmie
  • Miejsca dostępne od 25.03.24r.
OCZEKUJEMY:
  • Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95 oraz karta kierowcy
  • Doświadczenia ogólnego w kategorii C+E
  • Podstawowej znajomości języka niemieckiego
Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:+48 22 123 83 69

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: Dungito Polska Sp. Z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy