PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca CE, 2400/2560 euro na rękę, system 3/1, autotransporter, Kilonia

Kto szuka:

Dungito Polska Sp. Z o.o.

Kierowca CE, 2400/2560 euro na rękę, system 3/1, autotransporter, Kilonia

Lokalizacja:

Niemcy, Kilonia, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Uwaga: w obecnej chwili brak miejsc na tę ofertę pracy

sprawdź w innym terminie lub zostaw kontakt poprzez formularz

Mieszkasz między Szczecinem a Szczecinkiem i chciałbyś pracować w systemie 3/1? Mamy pracę dla Ciebie!Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w transporcie nowych aut rekreacyjnych poszukujemy:Kierowców z kategorią C+EKLIENT OFERUJE:
  • Wynagrodzenie minimum 2400/2560 Euro na rękę
  • Praca w systemie 3/1
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio u klienta
  • Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (Kindergeld, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury)
  • Pewne wynagrodzenie, zawsze na czas
  • Wzrastające wynagrodzenie wraz ze stażem pracy
OPIS OFERTY:
  • Baza firmy znajduje się w okolicach Kilonii
  • Trasy dalekobieżne międzynarodowe
  • Zestaw – Autotransporter Płaski Tandem
  • Przewóz nowych kamperów i busów dostawczych do dystrybutorów
  • Dokładne wdrożenie do pracy 100% płatne
  • Nowoczesne auta, nie starsze niż 2 lata
  • Szukamy kierowców mieszkających między Szczecinem a Szczecinkiem na wspólne przejazdy do pracy!
OCZEKUJEMY:
  • Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95, kartę kierowcy
  • Podstawowej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
  • Doświadczenia w kategorii C+E
Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:+48 22 123 83 69

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Dungito Polska Sp. Z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy