PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca CE, 2955-3155 na rękę, jumbo tandem, wysoka pensja, wolna sobota i niedziela

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca CE, 2955-3155 na rękę, jumbo tandem, wysoka pensja, wolna sobota i niedziela

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres pracy, o pracodawcy:

  • Baza firmy znajduje sie w Münster
  • Zestaw – jumbo tandem
  • Transport materiałów izolacyjnych, opakowań, pojemników
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Trasy dalekie po Niemczech

Kierowcy oferujemy:

  • Superwysoką pensję 2955-3155 eur na rękę
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Stabilność zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę
  • Umowę na czas nieokreślony
  • Niemieckie świadczenia: Kindergeld, składki emerytalne, ubezpieczenie
  • Program poleceń pracowników – zyskaj 200€
  • Zapewniamy wsparcie polskojęzycznego opiekuna 24/7
  • Pracę od zaraz

Oczekujemy od kierowcy:

  • Prawa jazdy kategorii CE z kodem 95
  • Doświadczenie na jumbotandem
  • Znajomości niemieckiego lub angielskiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-06

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

  • Delegowanie kierowcy zawodowego za granicę - nowe obowiązki przewoźnika

    Delegowanie kierowcy zawodowego za granicę - nowe obowiązki przewoźnika

    Niedawna nowelizacja kodeksu pracy wprowadziła nowe obowiązki nałożone na pracodawcę wobec kierowców, wyjeżdżających w międzynarodowe trasy. O czym warto poinformować swojego pracownika, by nie narazić się Państwowej Inspekcji Pracy ...

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.

  • Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • GUS: średnia krajowa w XI 2023 wyższa o 11,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w XI 2023 wyższa o 11,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...