PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca ciężarówki CE, 2755-2955 eur na rękę, plandeka jumbo tandem, bez znajomości języka obcego

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca ciężarówki CE, 2755-2955 eur na rękę, plandeka jumbo tandem, bez znajomości języka obcego

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres pracy, o pracodawcy:

  • Firma specjalizująca się w transporcie ładunków wielkogabarytowych i lekkich
  • Lokalizacja: Münster
  • Zestaw: plandeka jumbo tandem
  • Tylko 2-3 punkty dziennie
  • Trasy: dalekie
  • Nowoczesne auta z lodówką i nawigacją
  • Praca bez znajomości języka obcego!

Kierowcy oferujemy:

  • Pensję 2755-2955 euro netto (na rękę)
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony, na niemieckich warunkach
  • Ubezpieczenie społeczne, składki na niemiecką emeryturę, dodatki socjalne np. Kindergeld
  • Pomoc i opiekę polskojęzycznego opiekuna przez cały czas zatrudnienia 24/7
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem (w wersji polskojęzycznej)
  • PRACĘ OD ZARAZ

Oczekujemy od kierowcy:

  • Ważnych dokumentów: prawo jazdy CE z kodem 95, kartę kierowcy
  • Doświadczenia na zestawie jumbo tandem

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy