PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca CE 2755-2955 eur na rękę, praca bez znajomości języka obcego, plandeka lub tandem

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca CE 2755-2955 eur na rękę, praca bez znajomości języka obcego, plandeka lub tandem

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OFERUJEMY:

  • Pensję 2755-2955 eur netto – na rękę
  • Pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony
  • Umowę do podpisania jeszcze przed wyjazdem do pracy
  • Pobieranie zaliczek
  • Świadczenia socjalne wynikające z niemieckiej umowy:
  • (Kindergeld, budowanie niemieckiej emerytury, ubezpieczenie)
  • Dostępne systemy pracy – do ustalenia
  • Pomoc polskiego koordynatora 24/7
  • Pewną pracę z dobrym wynagrodzeniem

OPIS OFERTY:

  • Baza firmy znajduje się w miejscowości Bamberg
  • Nie wymagany jest język obcy
  • Zestaw: plandeka lub tandem ze sztaplarką
  • Trasy dalekobieżne tylko po Niemczech
  • Praca: poniedziałek – piątek
  • Praca dla dużej, stabilnej firmy z flotą ponad 130 pojazdów

OCZEKUJEMY:

  • Prawo jazdy kategorii CE, karta kierowcy
  • Doświadczenie na plandece naczepie lub tandemie
  • Doświadczenia w obsłudze sztaplarki
  • Mile widziana znajomość niemieckiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy