PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca C+E 3000-3200 euro na rękę, naczepa plandeka, wolne weekendy

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca C+E 3000-3200 euro na rękę, naczepa plandeka, wolne weekendy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OFERUJEMY:

  • Pensję 3000-3200 euro na rękę
  • Opcję pobierania zaliczek
  • Niemiecką umowę o pracę, na czas nieokreślony
  • Umowę do podpisania przez wyjazdem do pracy
  • Niemieckie świadczenia: Kindergeld, ubezpieczenie na życie, niemiecka emerytura
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora 24/h
  • Premię 200€ za polecenie nowego pracownika
  • PRACĘ OD ZARAZ

OPIS OFERTY:

  • Siedziba firmy znajduje się w Munster
  • Zestaw z naczepą plandeką lub tandem
  • Trasy dalekie po Niemczech
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Wolne weekendy - dostęp do pralki, kuchni, łazienki
  • Rodzinna firma transportowa z tradycjami

WYMAGANE:

  • Prawa jazdy kategorii CE i kartę kierowcy
  • Doświadczenia na naczepach
  • Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy