PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca CE, 2550-2750 euro na rękę, chłodnia, trasy wokół komina, codziennie darmowy nocleg

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca CE, 2550-2750 euro na rękę, chłodnia, trasy wokół komina, codziennie darmowy nocleg

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OCZEKUJEMY:

  • Prawa jazdy kat. CE, kartę kierowcy
  • Doświadczenia w transporcie żywności chłodnią
  • Umiejętności obsługi skanera
  • Podstawowej znajomości niemieckiego lub angielskiego

OPIS OFERTY:

  • Oddział firmy znajduje się w okolicy Bremen
  • Zestaw – chłodnia naczepa
  • Trasy WOKÓŁ komina
  • TYLKO 2 trasy dziennie
  • Praca zmianowa
  • Codzienny powrót do bezpłatnego zakwaterowania
  • Firma specjalizuje się w dostawach artykułów spożywczych do marketów

OFERUJEMY:

  • Pensję 2550-2750 euro na rękę
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy
  • Świadczenia socjalne: Kindergeld, niemiecka emerytura, ubezpieczenie na życie
  • Możliwość poboru zaliczek
  • DARMOWE zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • Profesjonalną opiekę przez cały okres zatrudnienia
  • PRACĘ OD ZARAZ

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy