PracaOferty pracy Kassel › Fizyczna praca na 2-3 miesiące w Niemczech - nawet 1400EUR netto/mc!

Kto szuka:

Grupa Ideal

Fizyczna praca na 2-3 miesiące w Niemczech - nawet 1400EUR netto/mc!

Lokalizacja:

Kassel

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy pracowników fizycznych do sortowni kurierskiej (GLS) w Niemczech. Oferujemy pracę na 2-3 miesiące, bądź dłużej.

WYNAGRODZENIE:

• około 1400 EUR netto (na rękę) miesięcznie za 150-160 przepracowanych godzin

• gwarantowana liczba godzin + możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin (wyższa stawka)

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZAKWATEROWANIE I DOJAZD:

• 2-3 os. pokoje

• zapewniony dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec

OPIS PRACY:

  • rozładunek i załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi
  • praca wykonywana jest na hali sortowni kurierskiej
  • praca z polskim zespołem

DODATKOWE INFORMACJE:

  • całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
  • wypłata wynagrodzenia w wybranej walucie (EUR lub PLN)
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-09-21

do końca oferty: 51 dni

pracodawca: Grupa Ideal

branże: Praca fizyczna