PracaOferty pracy Allershausen › Elektronik ze znajomością jęz. niemieckiego B1/B2 (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Elektronik ze znajomością jęz. niemieckiego B1/B2 (m/k)

Lokalizacja:

Allershausen

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • projektowanie elektryczne i montaż rozwiązań automatyzacji wspieranych przez roboty,
  • praca z robotami, pozycjonerami, liniowymi osiami przesuwu, technologią bezpieczeństwa, technologią laserową itp.,
  • narzędzia aplikacyjne, sprzęt spawalniczy i chwytaki,
  • wsparcie przy uruchamianiu systemów,
  • wykonywanie prac konserwacyjnych, naprawczych i serwisowych zgodnie z wymaganiami.

Wymagamy:
  • pomyślnie ukończone szkolenie zawodowe w dziedzinie elektrotechniki, elektroniki lub porównywalne szkolenie,
  • pierwsze specjalistyczne doświadczenie zawodowe i podstawowe doświadczenie z rysunkami technicznymi,
  • umiejętność komunikowania się z klientami,
  • pewna obsługa produktów MS Office,
  • gotowość do podróżowania,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • zdolność do samodzielnej i zorganizowanej pracy.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder w Polsce,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 18,15€/h brutto,
  • bezpłatne, komfortowe i bezpieczne zakwaterowanie,
  • dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
  • wsparcie koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Miejsce pracy: Allershausen (85391)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Szczegółowe informacje pod numerem tel.: +48 605 121 248

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Praca - wiadomości i porady

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • GUS: średnia krajowa w IV 2023 wyższa o 12,1% r/r

    GUS: średnia krajowa w IV 2023 wyższa o 12,1% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,1% wyższe r/r i wyniosło 7430,65 zł brutto. Względem marca 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...

  • Dochód rozporządzalny jako wskaźnik poziomu życia w Polsce i UE

    Dochód rozporządzalny jako wskaźnik poziomu życia w Polsce i UE

    Powszechnie przyjęło się, że jedną z najważniejszych miar dobrobytu mieszkańców danego kraju jest wysokość wynagrodzeń. Natomiast z punktu widzenia poziomu życia istotnie ważniejszy jest wskaźnik dochodu rozporządzalnego. Jest to ...

  • Praca w branży IT: znamy najbardziej przyszłościowe specjalizacje

    Praca w branży IT: znamy najbardziej przyszłościowe specjalizacje

    Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?