PracaOferty pracy Niemcy › Demontaż pojazdów / z zakwaterowaniem / NIEMCY /

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Demontaż pojazdów / z zakwaterowaniem / NIEMCY /

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Meppen

Do Twoich obowiązków będzie należał:

  • demontaż pojazdów powypadkowych i odzyskiwanie części.

Oczekujemy:

  • min. 3 miesięcznego doświadczenia jako mechanik pojazdów / przy demontażu pojazdów lub w obszarze mechaniki samochodowej;
  • podstawowej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego;
  • prawa jazdy oraz własnego samochodu.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 14,5 EUR brutto / h + dodatki transportowe;
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • wypłatę w EURO do 10 dnia każdego miesiąca;
  • pracę na 1 zmianę;
  • mieszkanie w wysokim standardzie;
  • pomoc w formalnościach;
  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe