eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Belgia › Dekarz Belgia

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Dekarz Belgia

Lokalizacja:

Belgia, Bruksela

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: Genk

Długotrwała umowa na warunkach belgijskich
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

  • Wykonywanie pokryć dachowych z wykorzystaniem materiałów dekarskich m.in.: dachówek, blacho-dachówek, kamienia, stali nierdzewnej
  • Wykonywanie czynności naprawczych pokryć dachowych
  • Obróbka i wyginanie blachy do pokrycia dachów
  • pracy na płaskim dachu

Oferujemy:

belgijska umowa i pełne świadczenia socjalne.
praca na pełen etat
wynagrodzenie od 18.00  Euro Brutto za godzinę - zależnie od doświadczenia
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie, płatne przez pracownika - 80 Euro tygodniowo

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku na adres mailowy:
W temat wiadomości prosimy wpisać: Dekarz Belgia

Wymagania stawiane pracownikowi:

• udokumentowane doświadczenie Dekarza
- Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót.
- prawo jazdy mile widziane
- język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-30

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Produkcja / Przemysł