eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy London › Copywriter / Redaktor

Kto szuka:

Freelance Editing Group

Stanowisko:

Copywriter / Redaktor

Lokalizacja:

London

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich.
  • Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej na legalnej podstawie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Biegła znajomość języka polskiego (gramatyka).
  • Ukończone studia wyższe.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Firma oferuje:

  • Elastyczny harmonogram.
  • Oprocentowanie i możliwości wzrostu.
  • Wzrost stawki w zależności od jakości oraz ilości wykonanych zleceń.
  • Możliwość wyboru zleceń.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-06

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Freelance Editing Group

branże: Media / Sztuka / Rozrywka / Wydawnictwa