PracaOferty pracy Amsterdam › BLACHARZ I Amsterdam I Holandia

Kto szuka:

PRAN

Stanowisko:

BLACHARZ I Amsterdam I Holandia

Lokalizacja:

Amsterdam

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

Naszym klientem jest holenderska firma, która od ponad 100 lat troszczy się o samochody, ich funkcjonowanie oraz dobry wygląd. Aktualnie poszukujemy doświadczonych blacharzy, którzy poprzez identyfikację uszkodzeń oraz ich naprawę zapewnią odpowiednią opiekę karoserii dwuśladów. Uważasz, że spełnisz się na tym stanowisku? Zaaplikuj na stanowisko: Blacharz, a my skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz przekażemy więcej szczegółów na temat oferty.

#automotive

To będziesz robić

  • identyfikować i oceniać stopień zakresu uszkodzeń
  • naprawiać ramy i karoserie samochodów
  • montować/ demontować elementy nadwozi i kabin samochodowych
  • posługiwać się narzędziami blacharskimi

"ZNASZ SIĘ NA BLACHARCE? DOŁĄCZ DO ZESPOŁU, KTÓRY RÓWNIEŻ PODZIELA TWOJE ZAINTERESOWANIE!"

Oferujemy

  • wynagrodzenie 650€ netto/40h - po odliczeniu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia!
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
  • jednoosobowy pokój
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • opiekę koordynatorów
  • pracę na długi okres

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy z różnymi materiałami i technikami
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność precyzyjnej i dokładnej pracy
  • dyspozycyjność na dłuższy czas
  • prawo jazdy będzie warunkiem koniecznym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-19

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: PRAN

branże: Inne / Pozostałe