PracaOferty pracy Berlin › Asystentka Stomatologiczna / Asystent Stomatologiczny

Kto szuka:

Medicover Stomatologia

Stanowisko:

Asystentka Stomatologiczna / Asystent Stomatologiczny

Lokalizacja:

Berlin, Hamburg i okolice (do wyboru)

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Czekają na Ciebie zadania, które być może już doskonale znasz:
  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (standard pracy na 4 ręce),
  • przygotowywanie gabinetu stomatologicznego do pracy z lekarzem,
  • przestrzeganie standardów, procedur wewnętrznych,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wystarczy, że posiadasz:
  • polski dyplom potwierdzający zawód Asystentki lub Higienistki Stomatologicznej,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym z chęcią do dalszej nauki,
  • zapał do pracy i zależy Ci na dobrej atmosferze w zespole.

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • pełne ubezpieczenie społeczne i zdrowotne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę zmianową od poniedziałku do piątku (8-14; 14-20),
  • wsparcie podczas całego procesu rekrutacji, relokacji i zatrudnienia.
Dodatkowo w zależności od wybranego centrum stomatologicznego:
  • codzienne wspólne śniadania z zespołem na dobry początek dnia,
  • premię powitalną w wysokości 1000 Euro,
  • kartę sportową, dla dobrej kondycji,
  • business bike, dla wygodnego dojazdu do pracy.

To jak? Do odważnych świat należy! :)

Kliknij "APLIKUJ", uzupełnij formularz i otwórzmy razem drzwi do międzynarodowej kariery.

Czekam na Ciebie

Olga ;)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Medicover Stomatologia

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja