PracaOferty pracy Stargard › KOORDYNATOR KOMPLETACJI - STARGARD- do 6000zł/brutto

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

KOORDYNATOR KOMPLETACJI - STARGARD- do 6000zł/brutto

Lokalizacja:

Stargard

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla naszego Klienta, który jest częścią największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Posiadający nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Poszukujemy pracowników na stanowisko:KOORDYNATOR KOMPLETACJI - STARGARD

Rozpoczęcie pracy – 20 MAJA 2024r.

Oferujemy:

  • stawka na start - 28,10 zł brutto / godz.,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
  • dodatek premiowy od 400-2600 zł netto,
  • odzież roboczą (kamizelka + kask + buty robocze)
  • Praca od Niedzieli do Czwartku.

Twoje obowiązki:
  • nadzorowanie procesu wstępnej komplementacji zamówień,
  • zarządzanie zespołem,
  • organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu na hali,
  • realizacja pracy w czasie dostaw.

Oczekujemy:
  • posiadania książeczki sanitarno-epidemiologicznej,
  • uprawnień na wózki unoszące elektryczne,
  • dyspozycyjności do pracy w godzinach nocnych (od 14:00/15:00 w sezonie; od 17:00 poza sezonem).

Zapraszamy również osoby z Ukrainy.

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • System premiowy
  • Umowa Zlecenie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-19

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Logistyka / Transport / Zakupy