eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Chociwle › KIEROWNIK ROZLEWNI OLEJU

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KIEROWNIK ROZLEWNI OLEJU

Lokalizacja:

Chociwle

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0708

Obowiązki:

- Tworzenie, wdrażanie i stałe monitorowanie przestrzegania norm oraz systemów jakości.
- Zapewnianie wysokiej jakości bieżącej produkcji i jej procesów.
- Nadzorowanie prac wykonywanych zgodnie z harmonogramem.
- Koordynowanie zadań realizowanych przez zespół (procesu produkcyjnego).
- Tworzenie planów produkcyjnych.
- Weryfikowanie poziomu realizacji założonego planu.
- Sporządzanie raportów i analizy wydajności produkcji.
- Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego.
- Zapewnienie właściwych warunków pracy BHP.
- Kierowanie  zespołem pracowników.
- Organizacja pracy zespołu-planowanie grafiku pracy.
- Generowanie raportów i analiza produktywności.
- Przyjmowanie dostaw i wysyłek.
- Monitorowanie i zapewnianie odpowiednich warunków pracy zgodnie z zasadami BHP (miejsce pracy).
- Opracowywanie planów.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
  • adaptacja do nowych warunków
  • dbanie o jakość
  • kierowanie osobami

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • umiejętność tworzenia, wdrażania i stałego monitorowania przestrzegania norm oraz systemów jakości, Mile widziane:- doświadczenie na stanowisku kierownika produkcji lub innym stanowisku związanym z produkcją- znajomość procesów produkcyjnych oraz standardów jakościowych- umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym i motywowania pracowników- zdolność do pracy pod presją czasu i w warunkach zmieniających się wymagań- doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

Miejsce pracy: 76-020 Chociwle 7B, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. 8:00 -16:00

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA PRACOWNIK NARZĘDZIOWNI Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA POMOCNIK BRUKARZA

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zarządzanie