eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wschowa › ELEKTRYK

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ELEKTRYK

Lokalizacja:

Wschowa

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/23/0167

Obowiązki:

Bieżące kontrolowanie,ocena stanu technicznego instalacji elektrycznej,urządzeń zabezpieczających i sterujących.Dokonywanie bieżących napraw instalacji elektrycznej.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • wymagane świadectwo kwalifikacyjne i uprawnienia do 1 kV, mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy: Nowopolna 11, 67-400 Wschowa, powiat: wschowski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny lub osobisty

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-14

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Informatyka / Telekomunikacja