PracaOferty pracy Wrocław › Pracownik produkcji mebli sklepowych

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Stanowisko:

Pracownik produkcji mebli sklepowych

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma L.M.Group poszukuje pracowników na stanowisko Pracownik produkcji MEBLI SKLEPOWYCH. Nie wymagamy doświadczenia -wszystkiego nauczymy!

Numer referencyjny: Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Miejsce pracy: Wrocław

  • Składanie elementów mebli sklepowych
  • Skręcanie regałów i standów reklamowych
  • Sprawdzenie, czy produkty nie mają wad fabrycznych
  • Brak przeciwskazań do pracy na produkcji,
  • Umiejętność pracy z narzędziami ręcznymi
  • Zamiłowanie do majsterkowania - mile widziane
  • Jedna zmiana od 7.00 (praca po około 8-10h)
  • Umowa zlecenie
  • Dojazd do pracy możliwy komunikacją publiczną, autobusami 115 i 118 (przystanek pętla Wojnów)
  • Możliwość awansu i nauki obsługi maszyn
  • Lokalizacja- Wrocław Wojnów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 41 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Produkcja / Przemysł

  • Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

    Student na freelance - czyli jak zarobić i zdobyć cenne doświadczenie

    Studiowanie stanowi finansowe wyzwanie dla większości młodych ludzi. Według Warszawskiego Instytutu Bankowości polski student wydaje miesięcznie na swoje utrzymanie 3867,06 zł. Nic więc dziwnego, że studenci często zmuszeni są do ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

  • Ubezpieczenie zdrowotne a chorobowe - w czym tkwi różnica?

    Ubezpieczenie zdrowotne a chorobowe - w czym tkwi różnica?

    Ubezpieczenie chorobowe i zdrowotne to dwa różne ubezpieczenia - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Czy różnią się i do czego uprawniają nas te dwa rodzaje ubezpieczeń?

  • Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Niniejszy artykuł powstał w oparciu o wyniki Kompleksowego raportu płacowego edycji wiosenno-letniej 2023, w którym uczestniczyły 816 firmy. Na podstawie zebranych danych dokonano analiz dla 906 stanowisk. Wszystkie stanowiska uwzględnione w ...