eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Operator maszyn CNC

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator maszyn CNC

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dołącz do naszego zespołu jako Operator Maszyn CNC w firmie Stemmann, specjalizującej się w technice przemysłowej i kolejowej!

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze i programowaniu tokarek i frezarek CNC;
  • Znajomość oprogramowania Heidenhain/Fanuc oraz G kodów;
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz odpowiedzialności;
  • Możliwość dojazdu do pracy w Kątach Wrocławskich we własnym zakresie (firma zapewnia dofinansowanie do dojazdów);
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (pon-pt).

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie programów dla obrabiarek CNC (Heidenhain, Fanuc);
  • Dobór narzędzi i kontrola detali na podstawie rysunku technicznego;
  • Monitorowanie procesu obróbki i dbałość o jego prawidłowy przebieg (produkcja detaliczna);
  • Wspieranie rozwoju firmy poprzez rozbudowę parku maszynowego.

Oferujemy:

  • Stabilne i bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
  • Różnorodne i interesujące wyzwania zawodowe w dynamicznym środowisku pracy;
  • Nowoczesne wyposażenie stanowiska pracy i możliwość korzystania z rozbudowanego parku maszynowego;
  • Dogodna lokalizacja w pobliżu dworca PKP oraz dofinansowanie dojazdów;
  • Pakiet benefitów obejmujący kartę przedpłaconą, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku oraz do prywatnej opieki medycznej;

Jeśli jesteś gotowy/a do dołączenia do naszego zespołu i podjęcia nowych wyzwań? Czekamy na aplikacje od ambitnych i zdeterminowanych kandydatów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym i innowacyjnym środowisku pracy!

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Nr. Ref.: 10792
Oferta dotyczy pracy stałej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia