PracaOferty pracy Wrocław › Młodszy specjalista ds. wsparcia klienta z językiem włoskim

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Młodszy specjalista ds. wsparcia klienta z językiem włoskim

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

• Komunikacja z klientami w formie pisemnej i telefonicznej

• Prowadzenie dokładnych i terminowych rejestrów w systemie

• Analiza i dokumentowanie problemów, proponowanie rozwiązań oraz zwracanie uwagi na problemy

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka włoskiego ( C1) i dobra znajomość języka angielskiego(B2/C1)

• Doświadczenie w bezpośrednim wsparciu dla klientów zewnętrznych za pomocą telefonu, e-maila lub czatu

• Umiejętności rozwiązywania problemów oraz zdolność radzenia sobie w trudnych sytuacjach w sposób profesjonalny

• Doskonałe umiejętności organizacyjne

Oferujemy:

• Umowa o pracę na cały etat

• Prywatna opieka medyczna

• Ubezpieczenie na życie

• Praca w międzynarodowym środowisku

• Praca na 2 zmiany

• Możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym

Zainteresowane osoby zapraszam do aplikacji poprzez stronę lub do przesłania swojego CV na adres:

weronika.bielatowicz@gigroup.com

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Sprzedaż