eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Wrocław › Blacharz samochodowy - spawacz

Kto szuka:

MPK Sp. z o.o.

Stanowisko:

Blacharz samochodowy - spawacz

Numer referencyjny:

BSS/11.2020

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań:
  • naprawy powypadkowe autobusów w zakresie blacharsko-spawalniczym;
  • prace związane z bieżącym utrzymaniem autobusów;
  • regeneracja elementów i podzespołów blacharskich w autobusach;
  • diagnozowanie i usuwanie usterek, w tym: usterek zgłaszanych przez kierowców.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe w kierunku blacharz samochodowy lub ślusarz;
  • uprawnienia spawalnicze 135 i 311;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane 2-letnie doświadczenie na stanowisku blacharza samochodowego lub ślusarza;
  • mile widziane doświadczenie w zakresie napraw blacharskich autobusów;
  • mile widziana znajomość budowy autobusów;
  • dyspozycyjność / praca dwuzmianowa.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • umowę o pracę;
  • atrakcyjny pakiet socjalny /m.in. karta Multisport/;
  • ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-11-29

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: MPK Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2020?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2020?

    Kalendarz 2020 nie jest zbyt łaskawy dla miłośników długich weekendów. 6 z 13 świątecznych dni wypada bowiem w soboty lub niedziele. Prześledźmy poszczególne miesiące w poszukiwaniu szans na długi weekend.

  • Lewiatan: wyższa płaca minimalna zaszkodzi polskiej gospodarce

    Lewiatan: wyższa płaca minimalna zaszkodzi polskiej gospodarce

    Rządowa propozycja zakłada, że płaca minimalna w nadchodzącym roku wzrośnie do 2800 zł, a wynagrodzenie godzinowe do 18,3 zł. Konfederacja Lewiatan apeluje jednak, aby w sytuacji, gdy nie ma możliwości zamrożenia najniższej krajowej ...

  • Praca w korporacji czy w startupie?

    Praca w korporacji czy w startupie?

    Wydawać by się mogło, że ustrukturyzowane i pełne sztywnych zasad korporacje odchodzą powoli do lamusa, a ich miejsce w rankingu najbardziej pożądanych pracodawców zajmują startupy. Czy aby na pewno?

  • 10 obowiązków pracodawcy na przełomie roku 2019/2020

    10 obowiązków pracodawcy na przełomie roku 2019/2020

    Przełom roku to nie tylko intensywny czas bilansów, analiz wyników i podsumowań w zakresie funkcjonowania firmy. Jest to również okres, w którym następują istotne zmiany prawne, pociągające za sobą nowe obowiązki pracodawców. O czym ...

  • Branża finansowa - od czego zależy wysokość zarobków?

    Branża finansowa - od czego zależy wysokość zarobków?

    Od wielu lat branża finansowa jest jedną z najlepiej wynagradzanych w Polsce. Prawdopodobnie wynika to z tego, że żyjemy w czasach dużych zmian gospodarczych, stąd też nieustannie wzrasta zapotrzebowanie na finansistów. Przyjrzyjmy się ...