eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Asystentka/Asystent Biura

Kto szuka:

JWW Biuro Rachunkowe

Stanowisko:

Asystentka/Asystent Biura

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa sekretariatu oraz biura
  • prowadzenie kalendarza spotkań
  • sporządzanie, koordynacja i archiwizacja korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • dystrybucja i archiwizacja dokumentów, zapewnienie właściwego obiegu dokumentów
  • raportowanie w zakresie określonym przez przełożonego
  • organizacja i obsługa spotkań biznesowych
  • sporządzanie pism, prezentacji i dokumentów
  • wykonywanie tłumaczeń
  • administracyjne wsparcie przełożonych w codziennych zadaniach

Nasze wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie
  • bardzo dobra znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (dobra znajomość MS Excel)
  • zaangażowanie, zorganizowanie, inicjatywa, wysoka kultura osobista, profesjonalna prezencja
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętności budowania dobrych relacji z innymi

To oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie, z ambitnym i młodym zespołem
  • profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • dostosowany do stażu pracy szeroki pakiet świadczeń socjalnych obejmujący prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i pakiety sportowe
  • codziennie świeże owoce oraz pyszną kawę
  • bezpłatne kursy językowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-13

do końca oferty: 42 dni

pracodawca: JWW Biuro Rachunkowe

branże: Administracja biurowa