PracaOferty pracy Kórnik › Technik Utrzymania Ruchu |Środa Wielkopolska

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu |Środa Wielkopolska

Lokalizacja:

Kórnik

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • utrzymywanie ciągłości pracy maszyn (przeglądy, konserwacje i remonty)
  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych z zakresu utrzymania ruchu
  • współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • wdrażanie/ulepszanie nowych maszyn i procesów produkcyjnych
  • prowadzenie dokumentacji
  • tworzenie instrukcji stanowiskowych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
  • znajomość programu ERP

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio u naszego Klienta)
  • elastyczny czas pracy
  • premię roczną
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • benefity: m.in. Kartę Multisport, wczasy pod gruszą, premie Świąteczne, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, prywatną opiekę medyczną
  • pracę w Środzie Wielkopolskiej

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Dział techniczny