PracaOferty pracy Niepruszewo › Programista CNC - Technolog (Narzędziownia)

Kto szuka:

KGL S.A.

Stanowisko:

Programista CNC - Technolog (Narzędziownia)

Lokalizacja:

Niepruszewo

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię miesięczną
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Twój zakres obowiązków:
  • opracowywanie technologii wytwarzania i montażu części
  • tworzenie programów na maszyny CNC (frezarki, tokarka, drążarka drutowa)
  • analiza konstrukcji części i podzespołów
  • projektowanie oprzyrządowania technologicznego
  • dobór narzędzi i parametrów obróbki CNC
  • udział w gospodarce narzędziowo-materiałowej i rekomendowanie zakupu narzędzi
  • techniczne wsparcie procesów produkcyjnych, nadzór nad wdrażanymi programami
  • współpraca z konstruktorami oraz zespołem produkcji
  • szkolenie operatorów CNC w zakresie CAD/CAM oraz technologii obróbczych i montażu

Firma oferuje:

Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność wdrażania programów na maszyny CNC
  • umiejętność przygotowywania dokumentacji technologicznej oraz doboru narzędzi i parametrów obróbki CNC
  • praktyka w analizie konstrukcji części i podzespołów oraz projektowaniu oprzyrządowania technologicznego
  • znajomość właściwości obrabianych materiałów, narzędzi oraz parametrów obróbczych
  • umiejętność tworzenia programów CAM i sprawnego czytania rysunków technicznych
  • dobre zdolności komunikacyjne oraz pracy w zespole
  • dokładność i sumienność

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: KGL S.A.

branże: Produkcja / Przemysł