eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Tarnowo Podgórne › Pracownik porządkowy

Kto szuka:

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Stanowisko:

Pracownik porządkowy

Lokalizacja:

Tarnowo Podgórne, koło Poznania

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:
  • Uczciwe wynagrodzenie w oparciu o Umowę Zlecenie lub Umowę o Pracę (30,00 zł/ h brutto).
  • Szacunek i troskę o pracownika.
  • Premię frekwencyjną.
  • Dodatkowo osobom niepełnosprawnym gwarantujemy:
    • Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków.
    • -Miesięczny, stały dodatek rehabilitacyjny.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Obowiązki:

Prace porządkowe – utrzymanie czystości na terenie magazynu, w tym sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych oraz czyszczenie maszynowe posadzek.

Praca zmianowa w systemie równoważnym od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6-14; 14-22

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Młodszy Specjalista ds. HR Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Operator prasy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Dussmann Polska Sp.z o.o.

branże: Praca fizyczna