eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznan › Customer Service Specialist

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Customer Service Specialist

Lokalizacja:

Poznan

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poznan
NR REF.: 1182777

Dla naszego klienta, jednej z wiodących firm z sektora rolniczego poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim.

W nowej roli będziesz częścią zespołu odpowiedzialnego za kontakt i obsługę klientów polskich oraz zagranicznych, z wykorzystaniem różnych kanałów komunikacji (np. telefon/e-mail). Do Twoich zadań będzie należało budowanie relacji biznesowych, zarządzanie procesem obsługi klienta: sprawdzanie informacji o stanie przesyłek, odpowiadanie na zapytania, zarządzanie reklamacjami oraz procesem dostaw.

Poszukujemy kandydatów posługujących się swobodnie językiem angielskim. Znajomość języka co najmniej na poziomie B2/C1 jest konieczna do wykonywania codziennych obowiązków. Idealny kandydat/ka to osoba kontaktowa, lubiąca pracę z klientem biznesowym oraz potrafiąca bardzo dobrze organizować czas pracy własnej. Mile widziane jest doświadczenie związane z obsługą klienta oraz znajomość programu Excel.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 3-6 miesięcy z możliwością kontynuacji współpracy. Wynagrodzenie uzależnione będzie od posiadanego doświadczenia w przedziale od 6000 do 7000 PLN brutto. Przysługiwać będzie również pakiet benefitów oraz sprzęt służbowy niezbędny do wykonywania pracy. Główna siedziba klienta znajduje się w Poznaniu przy ulicy Wichrowej. Proces rekrutacji odbywa się w formie zdalnej i może składać się z dwóch etapów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: HAYS

branże: Administracja biurowa