eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznan › Analyst 1FKH7

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Analyst 1FKH7

Lokalizacja:

Poznan

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poznan
NR REF.: 1186308

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Analityk Biznesowo - Systemowy  Lokalizacja: Poznań – praca z biura 1 dzień w tygodniuBranża: projekt w sektorze ubezpieczeńRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Współpraca: współpraca długofalowa Stawka: 90 – 100 PLN/h netto + VAT

Stos technologiczny: BPMN, Elixir, SWIFT, Sorbnet, Target, SQL, RabbitMQ
O projekcie: W związku z następującą transformacją dotychczasowych formatów stosowanych dla komunikatów płatniczych w ramach różnych systemów rozliczeniowych (Target, SWIFT, Sorbnet, Elixir) do formatu XML, konieczne jest podjęcie działań polegających na dostosowaniu systemów banku (w szerokim ujęciu) do nowego formatu komunikatów. Szukamy analityka biznesowo-systemowego do obszaru płatności zagranicznych.
Co otrzymasz:Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
Możliwość pracy w elastycznych godzinach
Błyskawiczny proces rekrutacyjny – jedno spotkanie, decyzja nawet w ciągu 1 dnia
Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays
Czego oczekujemy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w projektach komercyjnych o podobnej specyfice (mile widziane doświadczenie w bankowości)
  • Doświadczenia w pracy z systemami jak Elixir, SWIFT, Sorbnet czy Target
  • Doświadczenia w pracy bezpośrednio z zespołem programistów
  • Znajomości języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2
  • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole
Mile widziana:
  • Znajomość SQL
  • Znajomość narzędzi BPMN

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

    Oferta pochodzi z serwisu
    oferty pracy infopraca

    sprawdź szczegóły

    data publikacji: 2024-06-13

    do końca oferty: 46 dni

    pracodawca: HAYS

    branże: Bankowość / Leasing