PracaOferty pracy Warszawa › Starszy Specjalisty/tka ds. personalnych

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Starszy Specjalisty/tka ds. personalnych

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1184814

Dla znanej i cenionej organizacji poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Starszego/Specjalisty ds. personalnych. Rola wiąże się ze wsparciem kadrowym pracowników, niemniej jednak, jest możliwość udziału w procesie naliczania wynagrodzeń. Jeśli jesteś osobą samodzielną, zorganizowaną, gotową na dynamiczną pracę w szybkim tempie - to jest to praca dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
  • kompleksowa obsługa kadrowa nowych i obecnych pracowników
  • prowadzenie ewidencji urlopów, absencji
  • prowadzenie akt osobowych
  • przygotowywanie umów o pracę, aneksów do umów, świadectw pracy
  • monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP, skierowań
  • wystawianie zaświadczeń
  • przygotowywanie wszelkich raportów
  • doradztwo z zakresu prawa pracy
  • usprawnianie procesów kadrowo-płacowych

Oczekiwania:
  • min. 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku kadrowym
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy (bieżące aktualizowanie wiedzy)
  • chęć podejmowania działań usprawniających procesy
  • poczucie odpowiedzialności, chęć nawiązania długofalowej współpracy
  • analityczne podejście, otwartość, proaktywność, umiejętność budowania pozytywnych relacji, komunikatywność , samodzielność.

Oferowane:
  • umowa o pracę
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, szkolenia językowe, możliwość udziału w kursach aktualizujących wiedze, dodatkowe dni wolne)
  • praca hybrydowa (1 dzień zdalnie w tygodniu)
  • nowoczesne biuro
  • zatrudnienie w dużej, stabilnej firmie

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: HAYS

branże: HR