PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. prawnych w dziale inwestycji

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Specjalista ds. prawnych w dziale inwestycji

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1186353

Dla naszego Klienta, firmy z branży nieruchomości poszukujemy obecnie

osoby na stanowisko

Specjalisty ds. Prawnych w dziale inwestycji.
Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • Analiza sytuacji prawnej nieruchomości .
  • Kompletowanie dokumentów formalnych i technicznych dotyczących nieruchomości.
  • •Koordynowanie i nadzorowanie realizacji działań w ramach procesu inwestycyjnego.
  • Analiza przepisów prawa, w tym przepisów prawa miejscowego.
  • Współuczestnictwo w zarządzaniu prawną sferą projektów budowlanych w zakresie pozyskiwania decyzji, uzgodnień, zawierania umów, porozumień, również w obszarze infrastrukturalnym i środowiskowym.

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Wykształcenie wyższe prawnicze- mile widziana aplikacja radcowska/adwokacka.
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w kancelarii prawnej w zakresie procesu inwestycyjnego.
  • Znajomość prawa administracyjnego i budowlanego
  • Znajomość rynku nieruchomości.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Umiejętność analizy uwarunkowań formalnych i technicznych wpływających na możliwość realizacji inwestycji.
  • Inicjatywa, zaangażowanie w powierzone zadania oraz bardzo dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne.
  • Pełna dyspozycyjność w zakresie obsługi prawnej inwestycji w całej Polsce.

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży.
  • Możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów.
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Młodszy/a księgowy/a Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Asystentka Biura

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-14

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: HAYS

branże: Finanse