PracaOferty pracy Warszawa › Regionalny Dyrektor Sprzedaży - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Regionalny Dyrektor Sprzedaży - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta, firmy produkcyjno – handlowej z branży FMCG, posiadającej w swoim portfolio rozpoznawalne i cenione marki, poszukujemy doświadczonych osób, które obejmą odpowiedzialność za kanał tradycyjny na powierzonym terenie działania przynależnym do wskazanych lokalizacji miejsc pracy na terenie całej Polski: Warszawa (woj. mazowieckie), Szczecin (woj. zachodnio-pomorskie), Gdańsk (woj. pomorskie), Olsztyn (woj. warmińsko-mazurskie), Białystok (woj. podlaskie), Zielona Góra (woj. lubuskie), Poznań (woj. wielkopolskie), Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie), Łódź (woj. łódzkie), Lublin (woj. lubelskie), Rzeszów (woj. podkarpackie), Kielce (woj. świętokrzyskie), Kraków (woj. małopolskie), Katowice (woj. śląskie), Opole (woj. opolskie), Wrocław (woj. dolnośląskie).

Regionalny Dyrektor Sprzedaży będzie pracował w powierzonym terenie oraz z centrali spółki zlokalizowanej w województwie mazowieckim.

Regionalny Dyrektor SprzedażyMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w budowaniu strategii sprzedażowej w kanale tradycyjnym dla powierzonego regionu i czynny udział w jej wdrażaniu i egzekwowaniu
  • Odpowiedzialność za egzekucję działań w terenie w kanale nowoczesnym
  • Zarządzanie zespołem Regionalnych Kierowników Sprzedaży oraz pośrednio Przedstawicieli Handlowych (ponad 30 os.) – rozwój struktur, szkolenie i motywowanie, rozliczanie z realizacji celów/targetów
  • Doświadczenie pracy na narzędziach wsparcia sprzedaży (SFA) typu E-leader – mile widziane
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów budżetowych i planów sprzedażowych dla powierzonego regionu
  • Współpraca z kluczowymi klientami (sklepy detaliczne, hurtownie, HORECA oraz klienci B2B) na podległym terenie w zakresie identyfikacji ich potrzeb i oczekiwań, dostępnego asortymentu, ekspozycji oraz efektywnych promocji
  • Udział w pozyskiwaniu nowych Klientów oraz prowadzeniu kluczowych rozmów handlowych i negocjacji warunków handlowych
  • Monitoring rynku i konkurencji, analiza dostępnych danych wewnętrznych i zewnętrznych
  • Analiza potencjału, atrakcyjności i dostępności wybranych lokalizacji/klientów
  • Współpraca z klientami w zakresie wprowadzania nowych produktów oraz opracowywanie rentowności wprowadzania produktów
  • Negocjowanie strategicznych umów i warunków współpracy z klientami oraz monitorowanie sprzedaży
  • Dodatkowo odpowiedzialność za egzekucję działań w kanale nowoczesnym na powierzonym terenie

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży FMCG w rynku tradycyjnym, hurtowym, HoReCa oraz mile widziane w kanale nowoczesnym
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w strukturze rozproszonej, wysokie umiejętności liderskie – planowanie, koordynowanie oraz delegowanie zadań
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu do współpracy nowych kanałów i partnerów sprzedaży
  • Znajomości rynku lokalnego (sklepy detaliczne, hurtownie, HoReCa)
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu
  • Silne umiejętności komunikacyjne i przywódcze
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Prawo jazy kat. B
  • Doświadczenie pracy na narzędziach wsparcia sprzedaży

Klient oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży, na podstawie umowy o pracę
  • Realny wpływ na biznes i organizację procesów, bliska współpraca z Zarządem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • Możliwość budowania i rozwoju działu sprzedaży
  • Opiekę medyczną
  • Premie za realizację celów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-23

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Sprzedaż