PracaOferty pracy Warszawa › Praca w bankowości z j. niemieckim

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Praca w bankowości z j. niemieckim

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1179762

Dla naszego klienta z branży finansowej poszukujemy osoby, która posługuje się językiem niemieckim i chciałaby rozwijać się w sektorze bankowości.

Nowa rola

- Twoje zadania na tym stanowisku będą obejmowały analizę dokumentów oraz weryfikowanie poprawności danych klientów

- W pracy na co dzień będziesz posługiwać się językiem niemieckim w celu zarządzania dokumentacją i weryfikacji poprawności wprowadzonych danych.

- Język niemiecki będzie wykorzystywany również do mailowego i telefonicznego kontaktu ze współpracownikami, czy klientami.

Czego potrzebujesz, żeby osiągnąć sukces?

- Ukończone studia wyższe, w szczególności związane z ekonomią lub finansami

- Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim oraz niemieckim - poziom B2

- Znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel

- Umiejętność pracy w zespole, dbałość o szczegóły, dobrych zdolności analitycznych

- Wcześniejsze doświadczenia na zbliżonym stanowisku będą dodatkowym atutem, ale nie są wymogiem koniecznym

To oferujemy

- Pracę hybrydową w oparciu o umowę o pracę (biuro klienta znajduje się w centrum Warszawy)

- Bogaty pakiet szkoleń, dzięki któremu zostaniesz wprowadzony/a do świata finansów, będziesz zdobywać wiedzę od najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie

- Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, która oferuje szerokie możliwości awansów

- Przyjazną, życzliwą i wspierającą atmosferę w pracy

- Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, platforma Motivizer)

Co dalej?

Jeżeli jesteś zainteresowany/a tą ofertą, kliknij „Aplikuj teraz” i prześlij swoje CV. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.

Jeżeli ta oferta nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami, a postaramy się znaleźć ofertę bardziej dopasowaną do Twojego profilu zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: HAYS

branże: Bankowość / Leasing